SLR1TTE2702D
MFR.Part #
SLR1TTE2702D
JLCPCB Part #
C4129055
Description
-55℃~+180℃ 1W 27kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS