SLR1TTE2672F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE2672F
JLCPCB Part #
C4279227
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS