SLR1TTE2613F
MFR.Part #
SLR1TTE2613F
JLCPCB Part #
C3999291
Description
-55℃~+180℃ 1W 261kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS