SLR1TTE2613D
MFR.Part #
SLR1TTE2613D
JLCPCB Part #
C4250907
Description
-55℃~+180℃ 1W 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS