SLR1TTE2612D
MFR.Part #
SLR1TTE2612D
JLCPCB Part #
C3949688
Description
-55℃~+180℃ 1W 26.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS