SLR1TTE2490F
MFR.Part #
SLR1TTE2490F
JLCPCB Part #
C3954093
Description
-55℃~+180℃ 1W 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS