SLR1TTE2401F
MFR.Part #
SLR1TTE2401F
JLCPCB Part #
C4262669
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS