SLR1TTE23R7F
MFR.Part #
SLR1TTE23R7F
JLCPCB Part #
C4259270
Description
-55℃~+180℃ 1W 23.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS