SLR1TTE2263F
MFR.Part #
SLR1TTE2263F
JLCPCB Part #
C4060447
Description
-55℃~+180℃ 1W 226kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS