SLR1TTE2262F
MFR.Part #
SLR1TTE2262F
JLCPCB Part #
C4110683
Description
-55℃~+180℃ 1W 22.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS