SLR1TTE2203D
MFR.Part #
SLR1TTE2203D
JLCPCB Part #
C3951767
Description
-55℃~+180℃ 1W 220kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS