SLR1TTE2101F
MFR.Part #
SLR1TTE2101F
JLCPCB Part #
C3948790
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS