SLR1TTE2050F
MFR.Part #
SLR1TTE2050F
JLCPCB Part #
C3999231
Description
-55℃~+180℃ 1W 205Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS