SLR1TTE1R6J
MFR.Part #
SLR1TTE1R6J
JLCPCB Part #
C3992269
Description
-55℃~+180℃ 1.6Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS