SLR1TTE1R33D
MFR.Part #
SLR1TTE1R33D
JLCPCB Part #
C4166106
Description
-55℃~+180℃ 1.33Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS