SLR1TTE1R10D
MFR.Part #
SLR1TTE1R10D
JLCPCB Part #
C3982720
Description
-55℃~+180℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS