SLR1TTE19R1D
MFR.Part #
SLR1TTE19R1D
JLCPCB Part #
C4279289
Description
-55℃~+180℃ 19.1Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS