SLR1TTE1911F
MFR.Part #
SLR1TTE1911F
JLCPCB Part #
C3969405
Description
-55℃~+180℃ 1.91kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS