SLR1TTE1820F
MFR.Part #
SLR1TTE1820F
JLCPCB Part #
C3988857
Description
-55℃~+180℃ 182Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS