SLR1TTE1820D
MFR.Part #
SLR1TTE1820D
JLCPCB Part #
C3931181
Description
-55℃~+180℃ 182Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS