SLR1TTE181J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE181J
JLCPCB Part #
C4211734
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS