SLR1TTE1800F
MFR.Part #
SLR1TTE1800F
JLCPCB Part #
C4250275
Description
-55℃~+180℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS