SLR1TTE17R8D
MFR.Part #
SLR1TTE17R8D
JLCPCB Part #
C4259233
Description
-55℃~+180℃ 17.8Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS