SLR1TTE16R2F
MFR.Part #
SLR1TTE16R2F
JLCPCB Part #
C4205117
Description
-55℃~+180℃ 16.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS