SLR1TTE1622D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE1622D
JLCPCB Part #
C4275779
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 16.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS