SLR1TTE1620D
MFR.Part #
SLR1TTE1620D
JLCPCB Part #
C4162619
Description
-55℃~+180℃ 162Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS