SLR1TTE1600F
MFR.Part #
SLR1TTE1600F
JLCPCB Part #
C4120863
Description
-55℃~+180℃ 160Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS