SLR1TTE1542F
MFR.Part #
SLR1TTE1542F
JLCPCB Part #
C4193442
Description
-55℃~+180℃ 15.4kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS