SLR1TTE153J
MFR.Part #
SLR1TTE153J
JLCPCB Part #
C4305071
Description
-55℃~+180℃ 15kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS