SLR1TTE14R7D
MFR.Part #
SLR1TTE14R7D
JLCPCB Part #
C4158893
Description
-55℃~+180℃ 14.7Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS