SLR1TTE1373F
MFR.Part #
SLR1TTE1373F
JLCPCB Part #
C4169555
Description
-55℃~+180℃ 137kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS