SLR1TTE134J
MFR.Part #
SLR1TTE134J
JLCPCB Part #
C4191702
Description
-55℃~+180℃ 130kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS