SLR1TTE12R0F
MFR.Part #
SLR1TTE12R0F
JLCPCB Part #
C3943561
Description
-55℃~+180℃ 12Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS