SLR1TTE1213D
MFR.Part #
SLR1TTE1213D
JLCPCB Part #
C4169501
Description
-55℃~+180℃ 121kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS