SLR1TTE120J
MFR.Part #
SLR1TTE120J
JLCPCB Part #
C4188387
Description
-55℃~+180℃ 12Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS