SLR1TTE1200F
MFR.Part #
SLR1TTE1200F
JLCPCB Part #
C4069995
Description
-55℃~+180℃ 120Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS