SLR1TTE114J
MFR.Part #
SLR1TTE114J
JLCPCB Part #
C4190037
Description
-55℃~+180℃ 110kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS