SLR1TTE1100F
MFR.Part #
SLR1TTE1100F
JLCPCB Part #
C3990665
Description
-55℃~+180℃ 110Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS