SLR1TTE10R0F
MFR.Part #
SLR1TTE10R0F
JLCPCB Part #
C5899453
Description
-55℃~+180℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS