SLR1TTE1072D
MFR.Part #
SLR1TTE1072D
JLCPCB Part #
C3949974
Description
-55℃~+180℃ 10.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS