SLR1TTE1052D
MFR.Part #
SLR1TTE1052D
JLCPCB Part #
C4188141
Description
-55℃~+180℃ 10.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS