SG73W3ATTE562M
MFR.Part #
SG73W3ATTE562M
JLCPCB Part #
C4004534
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS