SG73W3ATTE473K
MFR.Part #
SG73W3ATTE473K
JLCPCB Part #
C3982981
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS