SG73W3ATTE390M
MFR.Part #
SG73W3ATTE390M
JLCPCB Part #
C3997644
Description
-55℃~+155℃ 1W 39Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS