SG73W3ATTE184K
MFR.Part #
SG73W3ATTE184K
JLCPCB Part #
C4227121
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS