SG73W3ATTE181K
MFR.Part #
SG73W3ATTE181K
JLCPCB Part #
C4269121
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS