SG73W3ATTE121K
MFR.Part #
SG73W3ATTE121K
JLCPCB Part #
C4217042
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS