SG73W3ATTE120M
MFR.Part #
SG73W3ATTE120M
JLCPCB Part #
C3925621
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS