SG73W3ATTE104M
MFR.Part #
SG73W3ATTE104M
JLCPCB Part #
C3997785
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS