SG73W2HTTE5R6M
MFR.Part #
SG73W2HTTE5R6M
JLCPCB Part #
C4336898
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS